MODE in LEUVEN

MODE in LEUVEN zet dit voorjaar de unieke selectie van de Leuvense modesector in de kijker. Van 7 maart tot 6 april 2025 word je namelijk ondergedompeld in een wereld vol fashion. Met tonnen inspiratie in de Glazen Huizen op de Grote Markt en op de socials van Shoppen in Leuven, is Leuven dé plek voor elke modeliefhebber. 

De feestelijke uitschieters van de modeweken, zijn de kick-off van de Lingerieweek op zaterdag 8 maart 2025  en de Lenteshopping op zaterdag 22 en zondag 23 maart 2025.

Leuven is gaststad

Als gaststad van de Lingerieweek en met stralende modeshows tijdens de Lenteshopping, wordt het een modefeest dat je niet wil missen. Je ontdekt er de nieuwste trends, shopt de leukste lentestuks en geniet van een bruisend Leuven. We heten je hartelijk welkom!

Events tijdens MODE in LEUVEN

Naar Leuven en terug?

Met de fiets

Stal je fiets in een fietsenparking, fietsrek, fietsbeugel of fietsparkeervak.

Met de bus

Koop je ticket makkelijk & contactloos op de bus met je bank- of kredietkaart.

Met de auto

Vind een parking op www.zonaarleuven.be.

Parkeertip

Een pendelbus brengt je gratis van parking Vaartkom naar het centrum en terug.

Heb je een vraag? 

Contacteer ons, we helpen je graag verder.

Llámanos

016 20 30 20

Envíanos un correo

visit@leuven.be
Recibirás una respuesta lo antes posible.

Acompáñanos

Ver horarios de apertura
Address

Jozef Vounckplein 2
3000 Leuven

¿Hay algo incorrecto o poco claro en este sitio web? ¡Avísanos!